Razem 0 PLN
Koszyk
»

Producenci

W specjalistycznym sklepie ZeliwneNaczynia.pl królują tylko trzy marki. Są to niekwestionowani liderzy, autorytety, wizjonerzy i mistrzowie luksusowych, żeliwnych naczyń – firmy Staub, Le Creuset i zupełnie zjawiskowa marka, tworząca eko-żeliwo – Skeppshult.
Dobór producentów jest bardzo świadomy, poparty latami doświadczeń i wykorzystywania ich naczyń w praktyce. Nie znajdą tu Państwo produktów niskiej jakości, czy podejrzanego pochodzenia. Żeliwo światowych marek Staub, Le Creuset, czy Skeppshult przeszło najcięższe próby w kuchniach największych i najbardziej wymagających mistrzów świata kulinariów. Jeśli oni zdecydowali, że wesprą swoim autorytetem naczynia oferowanych przez nas marek, można mieć pewność, że zawsze dokona się właściwego wyboru. To naczynia na całe życie – odpowiednio użytkowane i konserwowane mogą być garnkami, czy patelniami, których nigdy się nie wymieni, a które z biegiem lat będą, raz za razem, zjawiskowo zaskakiwały.

Żeliwne naczynia francuskiej marki Staub, pokryte porcelanową, nieprzywierającą emalią, uznawane są przez zawodowych, nagradzanych gwiazdkami Micheline’a kucharzy oraz wszystkich miłośników kuchni za jedne z najdoskonalszych żeliwnych naczyń na świecie. Patelnie grillowe, patelnie z pokrywkami, garnki żeliwne, różnego rozmiary brytfanny to wcielenie elegancji i perfekcyjnego wykonania. Dzięki żeliwnym naczyniom marki Staub można zyskać smaki, o których wcześniej nie miało się pojęcia.

więcej

Mocarne, prawdziwie nieposkromione, oryginalne, szwedzkie żeliwne patelnie i garnki znanej i cenionej w świecie marki Skeppshult, to propozycja smażenia, duszenia i gotowania dla prawdziwych smakoszy. Impregnowane jadalnymi olejami żeliwne naczynia z 25-letnią gwarancją pokazują, jak łatwo można zmienić smaki potraw, które zdawały się być już znane na wylot. Luksusowe, potężne żeliwo Skeppshult kusi tych, dla których zdrowe, smaczne duszenie, smażenia i pieczenie ma nieocenioną wartość.

więcej
zeliwnenaczynia.pl - szwedzkie garnki, brytfanna żeliwna, patelnie le creuset