Razem 0 PLN
Koszyk
»

Skeppshult

Najpopularniejsza skandynawska odlewnia żeliwa, Skeppshult, kusi miłośników natury i wyrafinowanych, mocnych, bezkompromisowych smaków. Istniejąca już od 1906 roku szwedzka marka szczyci się absolutnie naturalnym, impregnowanym olejami roślinnymi żeliwem, które powstaje w ściśle kontrolowanym, bardzo rygorystycznym procesie produkcji. Co istotne, wszystkie produkty marki Skeppshult są bezpieczne dla środowiska naturalnego.
Doskonale trwałe, posiadające 25 lat gwarancji, toporne, mocne, wyraziste naczynia Skeppshult dają pewność przygotowywania potraw na żeliwie nie skażonym laboratoryjnymi eksperymentami. Tu – używa się takiego żeliwa, jakie tysiące lat temu znał człowiek – najczystszej postaci stopu żelaza, węgla, krzemu, fosforu i innych składników.

Z pasji gotowania i smażenia w żeliwie Skeppshult, nazwaliśmy je białym krukiem czarnego żeliwa. Bo to prawdziwy ewenement na skalę światową – żeliwo, z którego byliby dumni wojowniczy Wikingowie.

Żeliwo Skeppshult stawia jednak pewne, bardzo rygorystyczne, ale proste w realizacji, wymagania – nie może być myte płynami do naczyń, nie toleruje zmywarki. Od czasu do czasu trzeba je zakonserwować olejem jadalnym.

Za to – żeliwo Skeppshult jest niemal całkowicie odporne na zarysowania, genialnie sprawdza się na wszelkich typach kuchni, a, jako że rozgrzewa się błyskawicznie, pozwala oszczędzać energię.

Różnorodność linii naczyń, patelni, woków, brytfann marki Skeppshult pozwala na wszelakie kulinarne eksperymenty, rewanżując się pełnymi mocy i wyrazu smakami.

 

Ofertę szwedzkiej marki Skeppshult mogą Państwo obejrzeć TUTAJ.

 

zeliwnenaczynia.pl - szwedzkie garnki, brytfanna żeliwna, patelnie le creuset