Razem 0 PLN
Koszyk
»

Lista serii

Le Creuset Almond Signature

Elegancki, wykwinty, stonowany i nieco tajemniczy jest kolor migdałów, które stały się inspiracją dla barwy żeliwnych naczyń francuskiej marki Le Creuset. Linia Almond niesie ze sobą to, co najlepsze w luksusowym żeliwie – dożywotnią gwarancję i wyśmienitej jakości nieprzywierającą powłokę. Żeliwne naczynia Le Creuset posłużą równie doskonale do gotowania, duszenia, pieczenia i zapiekania potraw w piekarniku.

Le Creuset Cassis Signature

Porzeczkowy fiolet ma w sobie coś uspakajającego i pozytywnego. Takie wrażenia wywołuje linia żeliwnych naczyń Cassis, francuskiej marki Le Creuset, od dekad już rozpoznawalnych na całym świecie. Legendarna marka Le Creuset oferuje dożywotnią gwarancję na wyposażone w powłoki nieprzywierające garnki, brytfanny i patelnie. Masywne, doskonale odlane żeliwne naczynia będą całymi dekadami podpowiadały, jak udoskonalać swoje kuchenne talenty.

Le Creuset Cerise Signature

Radosna, pobudzająca czerwień soczystych wiśni to kolor, w który francuska marka Le Creuset przybrała swoje doskonalej jakości, cenione na całym świecie naczynia z żeliwa, czaruje wszystkich, którzy traktują kulinaria jako sztukę. Przeznaczone zarówno do gotowania, jak i zapiekania, czy pieczenia żeliwne naczynia z linii Cerise kuszą dożywotnią gwarancją. Można używać ich na każdym typie kuchenki – rozgrzewają się błyskawicznie i długo akumulują ciepło.

Le Creuset Coastal Blue Signature

Absolutnie porywający kolor mórz Północy, odcień chłodnego błękitu wybrzeża nadała swoim unikatowym, obdarzonym dożywotnią gwarancją żeliwnym naczyniom francuska marka Le Creuset, znana od 1925 roku ze swoich rewelacyjnych garnków, które nadają się zarówno do gotowania, jak i zapiekania potraw w piekarniku. Wyposażone w warstwę nieprzywierającej, porcelanowej emalii naczynia i patelnie z linii Coastal Blue pokażą zupełnie nowe oblicze kuchni.

Le Creuset Cotton Signature

Linia naczyń Cotton, francuskiej marki Le Creuset, to bliźniacza odsłona czarnej serii Satin Black. Obie różnią się od całej oferty Le Creuset tym, że ich zewnętrzna powłoka nie jest połyskliwa, a subtelnie matowa. W środku żeliwnych garnków, brytfann i patelni Cotton Signature znajdziemy wyśmienicie odporną na uszkodzenia nieprzywierającą, porcelanową glazurę o piaskowo-żółtej barwie. Wieczysta gwarancja naczyń Cotton i doskonałe właściwości żeliwa gwarantują niezapomniane wrażenia.

Le Creuset Ink Signature

Atramentowe serce domu – czyli kuchnia w najnowszej, bardzo dystyngowanej odsłonie kolorystycznej - to nowa, powstała w 2015 roku, propozycja marki Le Creuset, słynnego francuskiego producenta żeliwnych naczyń z doskonałą powłoką nieprzywierającą. Kolekcja Ink Signature zaczaruje głęboką barwą atramentu połączoną z subtelną, piaskowo-żółtą ceramiczną glazurą wewnątrz. Te naczynia stworzono dla wszystkich, których nudzi tradycyjna kuchnia.

Le Creuset Marseille Signature

Południowe klimaty, czyste niebo i gorące morze Lazurowego Wybrzeża zawarte zostały w jednym z najpiękniejszych i najradośniejszych odcieni błękitu – kolorze porcelanowej emalii naczyń Marseille, francuskiej marki Le Creuset. Ten pobudzający do przeżywania kuchennych przygód kolor jest tylko wstępem do poznania tajemnic luksusowego, niepowtarzalnego żeliwa marki Le Creuset. Wnętrze naczyń pokrywa piaskowo-żółta, porcelanowa, nieprzywierająca emalia, zwiększająca radość tworzenia gotowanych, duszonych i pieczonych potraw.

Le Creuset Satin Black Signature

Pełna dostojeństwa, matowa czerń luksusowych, żeliwnych naczyń legendarnej marki Le Creuset jest propozycją dla wszystkich, którzy cenią sobie kolorystyczny minimalizm w kuchni. Pokryte wewnątrz warstwą matowej, porcelanowej emalii, która zapobiega przywieraniu, garnki z linii Satin Black pokazują, jak wytworne żeliwo ciągle od nowa wpasowuje się w najnowsze trendy kulinarne.

Le Creuset Slate Signature

Linia żeliwnych naczyń Slate, francuskiej marki Le Creuset, daje złudzenie gotowania w kamiennym garnku. A to wszystko za sprawą przepięknie ciemnoszarej porcelanowej emalii w kolorze łupka. Dożywotnia gwarancja żeliwnych naczyń Le Creuset i doskonała jakość wypełniających je w środku nieprzywierających, porcelanowych emalii sprawiają, że gotowanie we francuskim żeliwie to niekończąca się przyjemność.

Le Creuset Teal Signature

Turkusowy kolor karaibskiego morza będzie kojarzyć się z nieustannymi wakacjami. Luksusowa linia żeliwnych, emaliowanych naczyń Teal, francuskiej marki Le Creuset, stanie się elementem nie tylko inspiracji kuchennych, ale i tym, co w nawet najbardziej ponury dzień będzie rozświetlało codzienność. Dożywotnia gwarancja i świetnej jakości nieprzywierająca powłoka naczyń Teal sprawiają, że można pokochać je raz i na całe życie.

Le Creuset Volcanic Signature

Kolor pasji, wyrazisty, wulkaniczny dynamizm – tak można określić barwę porcelanowej emalii nakładanej na żeliwne naczynia linii Volcanic, francuskiej marki Le Creuset. Podpalana, cieniowana emalia nadaje żeliwnym garnkom, brytfannom i patelniom niezwykłego charakteru, sprawiając, że prowokują do licznych smakowych eksperymentów. Dożywotnia gwarancja i powłoka nieprzywierająca dopełniają znakomitości francuskich naczyń z żeliwa.

Skeppshult Chef's Selection

Żeliwne patelnie szwedzkiej marki Skeppshult, linia Chef’s Selection, wyposażone są w żaroodporny silikonowy uchwyt, który sprawia, że można ich używać w piekarniku do zapiekania i podpiekania smażonych, czy grillowanych potraw. Dzięki temu zyskać można rewelacyjne wręcz smaki i aromaty, dodatkowo wzmacniane za sprawą właściwości samego żeliwa. Dodatkowy atut tych znakomitych patelni to, aż, 25-letnia gwarancja.

Skeppshult Natural Selection

Szwedzka marka Skeppshult, słynny producent naturalnego, ekologicznego żeliwa, proponuje miłośnikom genialnych i wyrazistych smaków, rozbudowaną linię patelni z linii Natural Selection. Żeliwne patelnie z 25-letnią gwarancją posiadają eleganckie uchwyty z lakierowanego drewna. Niestety, nie nadają się używania w piekarniku. Za to żeliwne patelnie wyśmienicie sprawdzą się na każdego typu kuchence, począwszy od gazowej, na indukcji skończywszy.

Skeppshult Tradition

Wyśmienitej jakości naturalne żeliwne patelnie i brytfanny, szwedzkiej marki Skeppshult, linia Tradition, pozwala rozkoszować się kompletnie niepowtarzalnymi smakami i aromatami przez całe dekady. Posiadające aż 25 lat gwarancji ekologiczne żeliwo wymaga trochę uwagi – nie wolno myć go płynami do naczyń i, by zachowało jakość przez całe lata, od czasu do czasu trzeba je oliwić.

Staub Basil Green

Szmaragdowo-zielone naczynia z krainy Oz. Nie da się ich nie pokochać od pierwszego wejrzenia i pierwszego gotowania. Luksusowa, powlekana porcelanową emalią w kolorze bazylii linia żeliwnych naczyń Basil Green pozwala gotować, dusić, piec i zapiekać potrawy w jednym i tym samym garnku. Opracowany przez najsłynniejszych kucharzy świata system wypustek w pokrywkach sprawia, że potrawy są wyśmienicie nawilżone i aromatyczne. Wieczysta gwarancja i nieprzywierająca powłoka dopełniają legendarnej perfekcji naczyń Staub.

Staub Black

Smoliście czarna, matowa wewnątrz i na zewnątrz odsłona luksusowego, francuskiego żeliwa – linia Black, marki Staub – to dowód na to, jak nieśmiertelny w kuchni jest minimalizm. Rewelacyjnie szeroka linia garnków, brytfann, patelni i woków pozwala wyposażyć kuchnię od A do Z w najlepsze na świecie żeliwo z wieczystą gwarancją. Smaki zyskane za sprawą francuskiego żeliwa na zawsze zmieniają pojęcie o gotowaniu.

Staub Cherry

Więcej niż czerwień, mniej niż wiśnia – taka jest specyficzna barwa porcelanowej, ultratwardej emalii, która pokrywa linię francuskich, żeliwnych naczyń - Cherry , marki Staub. Światowej klasy specjalista z zakresu tworzenia żeliwnych garnków, brytfann i patelni powołał je do istnienia we współpracy z kucharzami, którzy otrzymali prestiżowe nagrody – gwiazdki Michelin’a. Wieczysta gwarancja i nieprzywierająca powłoka francuskiego żeliwa zdobywa mu coraz większe grono miłośników.

Staub Cinnamon

Jedna z niegdyś najdroższych i najrzadszych przypraw świata zmieniła oblicze gotowania. Cynamon, jego arcyprzytulny aromat i dający poczucie bezpieczeństwa smak w połączeniu z wyjątkowym kolorem może stać się synonimem prawdziwie ciepłego domu, gotowania z miłością i pasją. W żeliwnych naczynia francuskiej marki Staub, które przybrały barwę cynamonu, można dusić, piec, gotować i zapiekać potrawy w piekarniku. Wszystko dzięki porcelanowej, nieprzywierającej emalii doskonałych naczyń Staub.

Staub Dark Blue

Rzadko zdarza się, by móc mówić o garnkach, jako o fenomenie na skalę ąwiatową. Powlekane porcelanowymi emaliami francuskie żeliwne naczynia marki Staub stały się takim właśnie zjawiskiem. Znane i cenione w świecie mistrzów kuchni, jej miłośników i wszystkich pasjonatów wybitnych smaków, garnki i brytfanny Dark Blue, marki Staub, posiadają specyficzne pokrywki z systemem wypustek, które pozwalają zachować w potrawie do 30% wilgoci więcej, niż w przypadku tradycyjnych naczyń z żeliwa.

Staub Graphite Grey

Bardzo wyszukana, subtelna, elegancko cieniowana linia francuskich żeliwnych naczyń, seria Graphite Grey, to produkt znanej i cenionej w świecie marki Staub. Dożywotnia gwarancja żeliwnych garnków, brytfann i patelni z Francji oraz fakt, że przy ich projektowaniu brali udział najsłynniejsi kucharze świata, tworzy z tych naczyń prawdziwy rarytas dla miłośników eksperymentowania ze smakiem i gotowania przez duże G.

Staub Grenade Red

Producent zjawiskowych, znanych i cenionych na całym świecie naczyń z żeliwa, francuska marka Staub, do dziś pokrywa je kilkoma warstwami pięknie wybarwianej, porcelanowej emalii. Co specyficzne, technika ta, zwana majoliką, znana od starożytności, gwarantuje ogromną wytrzymałość fajansowych emalii. Jedna z piękniejszych linii naczyń i brytfann z żeliwa, Grenade Red, przybrała kolor owoców granatu. Wewnątrz żeliwne garnki Staub posiadają powłokę nieprzywierającą.

Staub Mustard

Francuska marka Staub pokrywa swoje znakomitej jakości żeliwne naczynia kilkoma warstwami porcelanowej emalii, stosując do dziś znaną od starożytności technikę majolika. Pięknie wybarwiana w kolorze musztardy, czy orientalnych przypraw porcelanowa emalia serii naczyń Mustard to jedna z wielu odsłon wyjątkowych, francuskich, emaliowanych garnków z żeliwa posiadających wewnątrz powłokę nieprzywierającą. Całości dopełniają pokrywki z systemem wypustek.

Staub Orange

W kolekcjach wyjątkowych, żeliwnych naczyń francuskiej marki Staub od czasu do czasu pojawiają się pojedyncze naczynia, które, co prawda nazywają się inaczej, niż pozostałe kolekcje, ale nie tworzą jednak odrębnej serii kolorystycznej. Tak ma się rzecz z pięknym żeliwnym garnkiem w kształcie dyni. Chociaż Dynia marki Staub określona jest nazwą Orange, to nie uzupełnia serii podobnych kolorystycznie naczyń. Dynia z kolekcji Orange jest jedynym, jak na razie, żeliwnym naczyniem w ofercie francuskiej marki w tym kolorze. Niemniej – perfekcyjna pomarańczowo-żółta barwa i kształt do złudzenia przypominający żywą dynię – są warte grzechu. To jeden z najpiękniejszych garnków marki Staub. Dożywotnia gwarancja i nieprzywierająca powłoka wewnątrz dopełniają genialnej całości.

zeliwnenaczynia.pl - szwedzkie garnki, brytfanna żeliwna, patelnie le creuset