Razem 0 PLN
Koszyk
»

Specjalista sklepu ZeliwneNaczynia.pl

Wielkie chłopisko, które miota po kuchni – i domowej i studyjnej - żeliwnymi naczyniami, jakby były wydmuszkami, Wiking z dziada-pradziada, choć urodzony w Cieszynie, groźny na pierwszy rzut oka facet o gorącym sercu i piekielnym temperamencie, ma dwie, największe miłości. Mikroskopijną żonę i żeliwo.

Mr K (specjalista) żonie żarłocznej gotuje w żeliwie najprzedniejszych marek. Obżerany jest z przysmaków przygotowywanych w żeliwnych naczyniach przez nienażartych, chciwych pyszności współ-filmujących i współ-piszących dla naszego portalu.

Robi, co może, żeby Polskę w żeliwie rozkochać, żeby lud słowiański oderwał się od schaboszczaka z kapustą i zaczął gustować w niebiańskich przestrzeniach smaków, które wyczarowuje się w żeliwie.

Samozwańczy Inkwizytor Kuchenny niejednego, pewnie, w swoich filmach obrazi, niejednego przestraszy rozmachem przyprawianych suto potraw, a wielu innych przeciągnie na ciemną stronę żeliwa.

Okiełznując dziką naturę (i swoją i żeliwa) nasz specjalista proponuje – z jednej strony wyważoną, rzetelną wiedzę, z drugiej - przepełnione humorem artykuły, pełne swobody filmy i gotowanie z wyobraźnią.

Mr K zdradzi podstępy, triki, podsunie znane i autorskie przepisy, by każdy mógł smażyć, grillować, dusić, zapiekać, piec i gotować w żeliwie, aż się zaokrągli.

Ponad 20 lat doświadczeń w kuchni w połączeniu z duszą odkrywcy i naturą niespokojnego ducha naszego specjalisty, Mr K, dało efekt w postaci konglomeratu czasem dziwnych, a zawsze doskonałych smaków, potoku przypraw i odważnych eksperymentów, na widok których wielu włos staje na głowie.

Nie ma większej frajdy, niż gotowanie i bycie obżeranym. To maksyma przyświecająca całemu przedsięwzięciu pod nazwą ZeliwneNaczynia.pl

zeliwnenaczynia.pl - szwedzkie garnki, brytfanna żeliwna, patelnie le creuset